Celtabet Yatırım Bonusu (%15 Çevrimsiz Yatırım Bonusu + %5 Freebet & Freespin)

Celtabet bonuslar vermeye devam ediyor. Belirttiğimiz yerlerden yatırım yaptığınızda Minimum 20 TL’lik yatırımlarda %5 Freebet & Freespin bonusundan faydalanabilirsiniz.

1. Min. 20₺ lik tüm yatırımlarınıza %15 Çevrimsiz Yatırım Bonusu ve Çevrimsiz %5 Freebet & Freespin talep edebilirsiniz.
2. 24 saat içersinde alabileceğiniz maximum yatırım bonus tutarı 200₺. (24 saat her gün 00:00’da başlayıp 23:59’da sona ermektedir.)
3. Çekim işlemi yapabilmeniz için bonus ve anapara miktarınızın tamamını spor bahislerinde minimum 1.40 oranda kullanmanız gerekmektedir. (Futbol, Basketbol,Voleybol) ‘ geçerlidir.
4. Bonusunuzu yatırımınızın ardından 24 saat içinde BONUS TALEP alanından talep etmeniz gerekmektedir. 24 saat içinde talep edilmeyen bonuslar aktarılmayacaktır. %15 Yatırım bonusu ile beraber + olarak Hediye Freebet veya Freespin alabilirsiniz.
5. %15 Çevrimsiz Bonus son 24 saat içindeki toplam yatırım ve çekim işlemleriniz kontrol edilerek aktarılır. 24 saat içersinde karda olan kullanıcılar bu promosyondan yararlanamazlar.
6. Almış olduğunuz FreeSpinleri; Gonzo’s Quest , Starburst ve Fruit Spin oyunlarında kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın